Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Atlas světa

Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Atlas světa

Knihy a filmy | Knihy pro děti a mládež | Atlasy a encyklopedie

Cena: 1349.00 CK

Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Atlas světa

Interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, určená pro použití s interaktivním perem, které je součástí balení. 

Atlas světa - interaktivní průvodce kontinenty a oceány, který vás seznámí se zajímavostmi naší planety, státy a hlavními městy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového. S elektronickou Albi tužkou můžete plně využívat všechny výrobky označené logem Kouzelné čtení. Součástí tužky je také otvor pro externí paměťovou MicroSD kartu do velikosti 16 GB a zdířka na sluchátka (sluchátka nejsou součástí balení).

Kouzelné čtení přináší dětem ojedinělý naučný koncept, kdy mohou děti formou hry získat mnoho dalších užitečných informací. Je určeno dětem malým i větším. Předškoláčci, kteří neumí číst tuto knihu zajisté rádi přivítají. Mohou se také zdokonalit v poznávání barev, čísel a písmen. Následně si je pak mohou procvičit v naučných hrách, obsažených v těchto knihách. Starší děti mají možnost pronikat do atlasu či cizího jazyka. Knihy byly vytvořeny ve spolupráci s Českým rozhlasem.

Interaktivní elektornická tužka vyvolá po doteku na příslušném místě publikace zvuk, hudbu nebo informaci k dotčenému obrázku či textu. Je kompatibilní pro všechny výrobky Kouzelného čtení. V tužce je zděř na sluchátka i pro paměťovou MicroSd kartu, která může obohatit paměť tužky o 16GB. Doplňkovými funkcemi elektronické tužky je MP3 přehrávač nebo USB paměť. Má také funkci záznamu zvuku, pomocí speciálních samolepících štítků si děti mohou zkusit namluvit svoji audio knihu. 

Obsah balení: 

 • elektronická Albi tužka, nabíječka, USB kabel
 • průvodce kouzelným čtením, 10 kusů samolepek MP3 přehrávače
 • 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti
 • Technická specifikace:

 • 8GB vestavěná paměť, USB 2.0, vysokorychlostní připojení
 • Li-ion baterie, vestavěná dobíjecí 365 mA / 3,7 V
 • nabíječka, 500 mA / 5V, kompatibilní s OS Windows
 • Albitužku s novým konektorem, a to MIKRO USB. Stejný konektor má i drtivá většina telefonů, takže bude mnohem snazší tužku nabít, aniž by člověk s sebou musel všude brát speciální nabíječku.

  Dle vyjádření výrobce lze použít jakoukoliv běžnou nabíječku s "mikro usb" konektorem. Rozdíl při nabíjení bude pouze v délce nabíjení dle výkonu nabíječky.

  Kupte dětem interaktivní knihu vyhlášenou jako hračka roku!

  Vhodné pro děti od 6 let
  Materiál: plast, karton
  Rozměry balení: 33 x 10 x 27 cm

  Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Atlas světa eshop >>  Další zboží:

  Svojtka První encyklopedie pro malé čtenáře

  Svojtka První encyklopedie pro malé čtenáře e-shop >>

  Krásná encyklopedie, která dětem odpovídá na různorodé otázky, ohledně světa, ve kterém žijeme. Děti v ní najdou odpovědi na otázky jako například: " Co jsou ve skutečnosti padající hvězdy?.. Nejlepší info >>
  Svojtka Ilustrovaný průvodce Příroda

  Svojtka Ilustrovaný průvodce Příroda e-shop >>

  Zvířata, jako jsou ptáci, stromy, květiny, hmyz, slimáci, hlemýždi, motýli, ryby, lastury i korýši se stali námětem krásně ilustrované knihy, popisující jejich život. Objasňuje, kde zvířata žijí.. Nejlepší info >>