Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Hravá angličtina

Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Hravá angličtina

Knihy a filmy | Knihy pro děti a mládež | Výuka jazyků

Cena: 1349.00 CK

Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Hravá angličtina

Interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, určená pro použití s interaktivním perem, které je součástí balení. Tentokrát je tématem výuka jazyka anglického určená jak pro začátečníka, tak pro pokročilé. Texty jsou namluveny rodilými mluvčími, je zaznamenáno více než 2200 zvuků a textů.

Kouzelné čtení přináší dětem ojedinělý naučný koncept, kdy mohou děti formou hry získat mnoho dalších užitečných informací. Je určeno dětem malým i větším. Předškoláčci, kteří neumí číst tuto knihu zajisté rádi přivítají. Mohou se zdokonalit v poznávání barev, čísel a písmen. Následně si je pak mohou procvičit v naučných hrách, obsažených v těchto knihách. Starší děti mají možnost pronikat do atlasu či cizího jazyka. Knihy byly vytvořeny ve spolupráci s Českým rozhlasem.

Interaktivní elektornická tužka vyvolá po doteku na příslušném místě publikace zvuk, hudbu nebo informaci k dotčenému obrázku či textu. Je kompatibilní pro všechny výrobky Kouzelného čtení. V tužce je zděř na sluchátka i pro paměťovou MicroSd kartu, která může obohatit paměť tužky o 16GB. Doplňkovými funkcemi elektronické tužky je MP3 přehrávač nebo USB paměť. Má také funkci záznamu zvuku, pomocí speciálních samolepících štítků si děti mohou zkusit namluvit svoji audio knihu.

Obsah balení:

 • elektronická Albi tužka, kniha Hravá angličtina
 • SD karta s kapacitou 8GB, nabíječka, USB kabel
 • Průvodce kouzelným čtením, 10 kusů samolepek MP3 přehrávače
 • 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti, Audio blok
 • Technická specifikace:

 • 8GB paměť, USB 2.0, vysokorychlostní připojení
 • Li-ion baterie, vestavěná dobíjecí 365 mA / 3,7 V
 • nabíječka, 500 mA / 5V, kompatibilní s OS Windows
 • Albitužku s novým konektorem, a to MIKRO USB. Stejný konektor má i drtivá většina telefonů, takže bude mnohem snazší tužku nabít, aniž by člověk s sebou musel všude brát speciální nabíječku.

  Dle vyjádření výrobce lze použít jakoukoliv běžnou nabíječku s "mikro usb" konektorem. Rozdíl při nabíjení bude pouze v délce nabíjení dle výkonu nabíječky.

  Kupte dětem interaktivní knihu vyhlášenou jako hračka roku 2014!

  Vhodné pro děti od 6 let
  Materiál: plast, karton
  Rozměry balení: 33 x 10 x 27 cm

  Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Hravá angličtina eshop >>  Další zboží:

  Albi Kouzelné čtení Kniha Francouzský obrázkový slovník

  Albi Kouzelné čtení Kniha Francouzský obrázkový slovník e-shop >>

  Francouzský slovník je jedním z vydání Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem. To není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Fran.. Nejlepší info >>
  Sun Dvojjazyčné čtení Česko-Anglické Robinson Crusoe

  Sun Dvojjazyčné čtení Česko-Anglické Robinson Crusoe e-shop >>

  Sun Dvojjazyčné čtení Česko-Anglické Robinson Crusoe Moderně převyprávěný klasický příběh o lidské vynalézavosti, trpělivosti a odvaze je dvojjazyčný a je vhodný pro začínající a mírně pokročilé angličtináře. Vhodné pro děti od 8 let. Počet stran: 92 Vazba: vázan.. Nejlepší info >>