Albi Kouzelné čtení Hra Cesta kolem světa

Albi Kouzelné čtení Hra Cesta kolem světa

Knihy a filmy | Knihy pro děti a mládež | Populárně naučné knihy

Cena: 629.00 CK

Albi Kouzelné čtení Hra Cesta kolem světa

Cesta kolem světa je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt.

Zeměpisná interaktivní provede děti všemi kontinenty a oceány. Přiblíží jim jednotlivé státy s jejich městy, vodními toky, pohořími, které vytvářejí jejich specifickou podobu. Mapy jsou také obohaceny obrázky vlajek a hymnami každého státu. Pro ověření nabytých znalostí jsou připraveny tři různé hry, a to Vlajky, Zeměpisné kvízy a Najdi stát, v různých úrovních obtížnosti. S dětmi si je tak mohou zahrát i dospěláci. Hra je otimálním doplňkem výuky zeměpisu.

Obsah hry:

 • oboustranný herní plán, 183 karet států, 6 karet s možnostmi odpovědí, 35 žetonů (1 bod a 5 bodů) a pravidla 
 • Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 3300 zvuků a textů. Kniha byla vytvořena ve spolupráci s Českým rozhlasem. 

  Kupte dětem interaktivní knihu!

  Vhodné pro děti od 10 let
  Materiál: karton
  Počet hráčů: 1-6
  Délka hry: 30-45 min.
  Ilustrace: Václav Ráž
  Text: Michal Trávníček
  Namluveno: Otakarem Brouskem ml.
  Rozměry: 29,5 x 7 x 29,5 cm

  Albi Kouzelné čtení Hra Cesta kolem světa eshop >>  Další zboží:

  Sun 101 věcí Zvířata

  Sun 101 věcí Zvířata e-shop >>

  Sun 101 věcí Zvířata Svět zvířat je popsán na 48 stranách vzdělávací knihy, ve které se mohou holky a kluci seznamovat pomocí názorných a realistických obrázků se zvyky zvířat, místy pro jejich žití a s další spoustou zajímavostí z jejich života. Kupte dětem názorn.. Nejlepší info >>
  Bookmedia Ježci

  Bookmedia Ježci e-shop >>

  Ježčí maminka se svými čtyřmi mláďátky se stala námětem pro krásně ilustrovanou dětskou knížku, která popisuje, jak ježčí mláďátka vyrůstají, co všechno od maminky potřebují a co se sami p.. Nejlepší info >>