Albi Kouzelné čtení Když roboti brebentí

Albi Kouzelné čtení Když roboti brebentí

Knihy a filmy | Knihy pro děti a mládež | Kouzelné čtení

Cena: 359.00 CK

Albi Kouzelné čtení Když roboti brebentí

Další edukativní kniha z vydání Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt.

Robot Robin a Robotka Otka, společně s interaktivním perem učí děti správně vyslovovat hlásky, slabiky a celé věty. Holčičky a kluci formou hry s touto knihou podpoří jak výslovnost u problematických hlásek D, T, N, L, R, Ř , tak paměť u nových básniček, písniček a komiksů, které jsou v knize připraveny. Při přípravě knihy se sešly logopedka a speciální pedagožka Ester Stará a Jana Holcová s Petrem Pěknicem, členoé Dismanova rozhlasového dětského souboru, kteří tuto knihu namluvili.

Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 1500 zvuků a textů. Kniha byla vytvořena ve spolupráci s Českým rozhlasem.

Kupte dětem interaktivní knihu!

Vhodné pro děti od 5 let
Materiál: karton
Ilustrace: Milan Starý
Text: Ester Stará
Texty písní: Ester Stará, Petr Putna
Hudba: Petr Putna
Rozměry: 22,5 x 27 cm
Země původu: ČR

Albi Kouzelné čtení Když roboti brebentí eshop >>Další zboží:

Albi Kouzelné čtení Betlém

Albi Kouzelné čtení Betlém e-shop >>

Albi Kouzelné čtení Betlém je názvem jedné z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako sa.. Nejlepší info >>
Albi Kouzelné čtení Minikniha Zvěrolékař

Albi Kouzelné čtení Minikniha Zvěrolékař e-shop >>

Albi Kouzelné čtení Minikniha Zvěrolékař Interaktivní pohádková knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, která je určena pro použití s interaktivním perem. Pero není součástí balení.. Nejlepší info >>