Albi Kouzelné čtení Kniha Hravá přírodověda

Albi Kouzelné čtení Kniha Hravá přírodověda

Knihy a filmy | Knihy pro děti a mládež | Kouzelné čtení

Cena: 359.00 CK

Albi Kouzelné čtení Kniha

Hravá přírodověda je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt.

Malý žalud Vendelín, provede děti přírodními biotopy. Přiblíží jim jejich základní složky, vysvětlí jim pojmy živá a neživá příroda, zákonitosti potravinového řetězce, druhový vývoj zvířat. Po nabytí spousty zajímavostí a informací si je mohou vyzkoušet v zábavných kvízech v různých kategoriích.

Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 2800 zvuků a textů. Atlas byl vytvořen ve spolupráci se studiem SoundLab.

Kupte dětem interaktivní knihu!

Vhodné pro děti od 6 let
Materiál: karton
Ilustrace: Martina Lásková
Text: Barbora Pátková
Odborný garant: Jiří Veska
Namluvil: Jaroslav Pleskal, Václav Neužil a Veronika Khek Kubařová
Rozměry: 23 x 26,5 cm

Albi Kouzelné čtení Kniha Hravá přírodověda eshop >>Další zboží:

Albi Kouzelné čtení Dětský metr oboustranný

Albi Kouzelné čtení Dětský metr oboustranný e-shop >>

Oboustranný nástěnný metr je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produk.. Nejlepší info >>
Albi Kouzelné čtení Když roboti brebentí

Albi Kouzelné čtení Když roboti brebentí e-shop >>

Albi Kouzelné čtení Když roboti brebentí Další edukativní kniha z vydání Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Robot Robin a Robotka Otka, společně s interaktivním .. Nejlepší info >>