Albi Kouzelné čtení Kniha Lidské tělo

Albi Kouzelné čtení Kniha Lidské tělo

Knihy a filmy | Knihy pro děti a mládež | Populárně naučné knihy

Cena: 359.00 CK

Albi Kouzelné čtení Lidské tělo

Lidské tělo je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt.

Malý ufounek Profouk z planety Po, provede děti lidským tělem. Přiblíží jim taje našich lidských těl, které jsou členěny do osmi základních kapitol, jako jsou Svaly a kosti, Trávíví soustava. Mozek atd. Po nabytí spousty zajímavostí informací a zajímavostí si je mohou vyzkoušet v zábavných kvízech v různých kategoriích.

Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 2000 zvuků a textů. Atlas byl vytvořen ve spolupráci s Českým rozhlasem.

Kupte dětem interaktivní knihu!

Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: karton
Ilustrace: Pavel Pecina
Básně: Robin Král
Text: Lucie Ujcová
Namluvili: Tereza Bebarová a Jaroslav Plesl
Rozměry: 23 x 26,5 cm
 

Albi Kouzelné čtení Kniha Lidské tělo eshop >>Další zboží:

Poznáváme 100 věcí okolo nás Slova

Poznáváme 100 věcí okolo nás Slova e-shop >>

Rozličné věci a zvířátka kolem nás jsou námětem naučné knihy, která napomůže dětem ze zapamatováním si stovky nových slov a používáním je ve správném významu vět. Kniha je je na.. Nejlepší info >>
Sun Hledej a Objevuj Dinosauři

Sun Hledej a Objevuj Dinosauři e-shop >>

Sun Hledej a Objevuj Dinosauři Pravěkou dobu druhohor, nesoucí sebou život prehistorických ještěrů a prapodivných mega rostlin, přináší dětem od 3 let tato kniha. Krásné ilustrace z tohoto období jsou doplněny úkolem, kdy mají děti najít předměty patřící do této doby ne.. Nejlepší info >>