Albi Kouzelné čtení Kniha Lidské tělo

Albi Kouzelné čtení Kniha Lidské tělo

Knihy a filmy | Knihy pro děti a mládež | Populárně naučné knihy

Cena: 359.00 CK

Albi Kouzelné čtení Lidské tělo

Lidské tělo je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt.

Malý ufounek Profouk z planety Po, provede děti lidským tělem. Přiblíží jim taje našich lidských těl, které jsou členěny do osmi základních kapitol, jako jsou Svaly a kosti, Trávíví soustava. Mozek atd. Po nabytí spousty zajímavostí informací a zajímavostí si je mohou vyzkoušet v zábavných kvízech v různých kategoriích.

Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 2000 zvuků a textů. Atlas byl vytvořen ve spolupráci s Českým rozhlasem.

Kupte dětem interaktivní knihu!

Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: karton
Ilustrace: Pavel Pecina
Básně: Robin Král
Text: Lucie Ujcová
Namluvili: Tereza Bebarová a Jaroslav Plesl
Rozměry: 23 x 26,5 cm
 

Albi Kouzelné čtení Kniha Lidské tělo eshop >>Další zboží:

Sun Dinosauři fascinující pravěký svět zvířat

Sun Dinosauři fascinující pravěký svět zvířat e-shop >>

Sun Dinosauři fascinující pravěký svět Kniha o vzniku Země od prvopočátku, přes dobu druhohor, kdy na planetě Zemi pobývali prehistoričtí ještěři, až po dobu kdy se začal vyvíjet předchůdce dnešního člověka. Zaj.. Nejlepší info >>
Fragment Trénuj svůj mozek úroveň 2

Fragment Trénuj svůj mozek úroveň 2 e-shop >>

Fragment Trénuj svůj mozek úroveň 2 Knížka, se kterou si děti od 10 let mohou rozhýbat svoji představivost a logické myšlení. Společnost Mensa se podílela na setavení zábavných úkolů, při kterých mají děti kraetivně přemýšlet. Přispějí tak svému talentu a nadání. V.. Nejlepší info >>