Albi V kostce! Desková hra

Albi V kostce! Desková hra

Hračky a hry | Společenské hry | Znalostní hry a kvízy

Cena: 599.00 CK

Albi V kostce! Desková hra

Řada her V kostce! přináší další deskovou hru určenou pro děti od 8 let, ve které mohou děti zapojit svoji paměť a procvičit potřebné vědomosti.

Hráči podle vržené kostky postupují vpřed a sbírají karty. Zvítězí ten hráč, který v každé z kategorií získá kartu a vrátí se do středu hry.

V kostce obsahuje 160 karet v osmi kategoriích. Těmi jsou sporty, zajímavosti, umění, literatura, lidé, místa, poživatiny, příroda a historie. Jedna kategorie pro získání více než jedné karty, ovšem se zvýšeným rizikem.

Obsah balení:

 • 160 karet s obrázky, přesýpací hodiny
 • 4 figurky, osmistěnnou hrací kostku
 • pravidla
 • Kupte Vašim dětem tuto vědomosti tříbící hru!

  Vhodné pro děti od 8 let
  Materiál: karton, plast
  Počet hráčů: 1-4
  Doba hraní: 30 min.
  Rozměry balení: 24 x 12,5 x 12 cm

  Albi V kostce! Desková hra eshop >>  Další zboží:

  Mindok 144- Příběhy z kostek kouzla (rozšířění)

  Mindok 144- Příběhy z kostek kouzla (rozšířění) e-shop >>

  Mindok 144- Příběhy z kostek  kouzla (rozšířění) Hoďte třemi kostkami a vytvořte úžasné pohádky plné kouzel. Hra, ve které nejde o vítězství, pro jednoho a vice hráčů od šesti let. Nejlépe funguje v kombinaci s dalšími sadami Příběhů z kostek. 6+.. Nejlepší info >>
  Scrabble Originál SK

  Scrabble Originál SK e-shop >>

  Scrabble Originál SK Desková hra určená až pro čtyři hráče, ve které bojují o vítězný počet bodů slovem. Každý z hráčů si má možnost procvičit slovní zásobu a také se přiučit mnohdy slovům, která nejsou mnohdy obvyklá. Obsah balení: 4 stojany, 112 písmen 1 py.. Nejlepší info >>