Albi V kostce! Desková hra

Albi V kostce! Desková hra

Hračky a hry | Společenské hry | Znalostní hry a kvízy

Cena: 589.00 CK

Albi V kostce! Desková hra

Řada her V kostce! přináší další deskovou hru určenou pro děti od 8 let, ve které mohou děti zapojit svoji paměť a procvičit potřebné vědomosti.

Hráči podle vržené kostky postupují vpřed a sbírají karty. Zvítězí ten hráč, který v každé z kategorií získá kartu a vrátí se do středu hry.

V kostce obsahuje 160 karet v osmi kategoriích. Těmi jsou sporty, zajímavosti, umění, literatura, lidé, místa, poživatiny, příroda a historie. Jedna kategorie pro získání více než jedné karty, ovšem se zvýšeným rizikem.

Obsah balení:

 • 160 karet s obrázky, přesýpací hodiny
 • 4 figurky, osmistěnnou hrací kostku
 • pravidla
 • Kupte Vašim dětem tuto vědomosti tříbící hru!

  Vhodné pro děti od 8 let
  Materiál: karton, plast
  Počet hráčů: 1-4
  Doba hraní: 30 min.
  Rozměry balení: 24 x 12,5 x 12 cm

  Albi V kostce! Desková hra eshop >>  Další zboží:

  Dino Přemyslovci naučná hra

  Dino Přemyslovci naučná hra e-shop >>

  Vědomostní hra, se kterou si hráči oživí či rozšíří znalosti o jedné z historických etap naší země, a to z doby vlády Přemyslovců. Časově se hráči mohou pohnout od hory Říp, až po dobu česk&eacut.. Nejlepší info >>
  Albi V kostce! mini První písmena

  Albi V kostce! mini První písmena e-shop >>

  Albi V kostce! mini První písmena Naučná hra speciálně pro předškoláky, která děti seznámí s písmeny abecedy, poznávat je a rozlišovat. Oboustranné karty ukazují tři barevné obrázky s počátečními písmeny slov na jedné straně a stejné obrázky bez písmen na straně druh.. Nejlepší info >>