Ars Una Školní aktovka Charming Stars Koně

Ars Una Školní aktovka Charming Stars Koně

Škola a volný čas | Školní potřeby | Aktovky a batohy

Cena: 1590.00 CK

Ars Una Školní aktovka Charming Stars Koně

Charming Stars kolekce nabízí vedle dalších školních potřeb, aktovku pro holčičky 1.stupně základní školy. Vnitřní prostor aktovky je rozčleněn třemi velkými přihrádkami a jednou menší přihrádkou se zipem. Ve vnějším prostoru je jedna na zip uzavíratelná kapsička v přední části, na bocích další dvě, uzaviratelné klopami na suchý zip. Zavírání horního poklopu celé aktovky je opatřeno magnetickým zámkem.

Konstrukce aktovky je pevná, záda s polstrováním jsou anatomicky tvarovaná, ramenní popruhy jsou polstrované. Pro podpoření bezpečnosti, je povrch aktovky opatřen reflexními prvky. Z kolekce Charming Stars si ve stejném designu můžete vybrat další školní doplňky.

Značka Ars Una je zárukou velkého výběru penálů, desek na sešity, aktovek, peněženek, jak jednotlivě, tak v celých školních setech. Aktovka patří také do této široké nabídky.

Přednosti:

 • nízká hmotnost
 • voděodolný materiál
 • ramenní popruhy nastavitelné do 3 poloh
 • bederní oblast opatřena prodyšným polstrováním
 • Vyberte slečnám aktovku od Ars Una!

  Vhodné pro děti od 6 let
  Materiál: polyester, pvc
  Hmotnost: 1,1 kg
  Rozměry: 33 x 39 x 23 cm
  Země původu: Maďarsko

  Ars Una Školní aktovka Charming Stars Koně eshop >>  Další zboží:

  Easy Batoh školní sportovní Maskáčový

  Easy Batoh školní sportovní Maskáčový e-shop >>

  Easy Batoh školní sportovní Maskáčový vzor pokrývá dvoukomorový batoh nové kolekce značky Easy. Kvalitní prodyšné materiály společně se správným polstrováním a šikovn&.. Nejlepší info >>
  Ars Una Školní batoh Real Madrid black

  Ars Una Školní batoh Real Madrid black e-shop >>

  Ars Una Školní batoh Real Madrid je motivem pro školní batoh laděný do černé barvy. Ve stejném designu můžete dětem vybrat další školní doplňky. Maďarská značka Ars Una je zárukou výrobků s kvalitním zpracováním a velkým výběrem z penálů, desek na sešity, aktovek, .. Nejlepší info >>