Mindok Krycí jména XXL

Mindok Krycí jména XXL

Hračky a hry | Společenské hry | Znalostní hry a kvízy

Cena: 699.00 CK

Mindok Krycí jména XXL

Nejvíce hodnocená párty hra dle celosvětové herní databáze Boardgamegeek.com, světového ocenění Spiel des Jahres 2016 a dalších světových cen.

Prestižní hra Krycí jména, pro všechny hráče nadšené hrou se slovy, jejímž autorem je čech Vlaďa Chvátil, je tentokrát ve XXL vydání.

Hráči mají za úkol najít správná slova, která nasměrují cestu k vítězství. Ve hře figurují hlavní špioni, ti jediní znají jména 25 agentů. Vedle nich jsou hráči, znající agenty pouze pod jejich krycími jmény. Hlavní špion vysloví: "Vlna 2" a dále pak předkládá jednodlovné indície pro skupinu slov vyložených na stole. Snahou každého týmu je být první v kontaktu se všemi svými agenty. Soupeři zkoušejí hádat slova své barvy a vyhnout se slovům patřící protivníkům. Nájemný vrah by se neměl nikdy dočkat kontaktu se skutečným profesionálem.

Obsah balení:

 • 16 karet agentů ve dvou barvách, karta dvojitého agenta
 • 7 karet náhodných kolemjdoucích, karta nájemného vraha
 • 40 karet klíčů, pravidla hry, stojánek na karty, přesýpací hodiny
 • 200 karet se 400 krycími jmény
 • Kupte dětem hru Krycí jména a zahrejte si s nimi!

  Vhodné pro děti od 10 let
  Materiál: karton, plast
  Počet hráčů: 2-8+
  Týmová hra: 4-8+
  Délka hry: 15 min
  Obtížnost: snadná
  Rozměry balení: 23 x 32 x 7 cm

  Mindok Krycí jména XXL eshop >>  Další zboží:

  Dino Lišácké učení Dopravní výchova

  Dino Lišácké učení Dopravní výchova e-shop >>

  Dino Lišácké učení Dopravní výchova Naučná hra pro předškoláky s možným rozšířením. Hra, u které se děti mohou nejen pobavit, ale formou hry si osvojit dopravní značky a základní pravidla silničního provozu. Dvě varianty hry: hledání kartiček se shodnými značkam.. Nejlepší info >>
  Dino Politický kvíz s glóbusem

  Dino Politický kvíz s glóbusem e-shop >>

  Dino Politický kvíz s glóbusem Glób se zobrazením jednotlivých států, roztáčí testování znalostí o přehledu světa. Kvíz pro osvěžení znalostí z oblasti geografie, politiky či demografie .. Nejlepší info >>