Mindok Krycí jména XXL

Mindok Krycí jména XXL

Hračky a hry | Společenské hry | Znalostní hry a kvízy

Cena: 699.00 CK

Mindok Krycí jména XXL

Nejvíce hodnocená párty hra dle celosvětové herní databáze Boardgamegeek.com, světového ocenění Spiel des Jahres 2016 a dalších světových cen.

Prestižní hra Krycí jména, pro všechny hráče nadšené hrou se slovy, jejímž autorem je čech Vlaďa Chvátil, je tentokrát ve XXL vydání.

Hráči mají za úkol najít správná slova, která nasměrují cestu k vítězství. Ve hře figurují hlavní špioni, ti jediní znají jména 25 agentů. Vedle nich jsou hráči, znající agenty pouze pod jejich krycími jmény. Hlavní špion vysloví: "Vlna 2" a dále pak předkládá jednodlovné indície pro skupinu slov vyložených na stole. Snahou každého týmu je být první v kontaktu se všemi svými agenty. Soupeři zkoušejí hádat slova své barvy a vyhnout se slovům patřící protivníkům. Nájemný vrah by se neměl nikdy dočkat kontaktu se skutečným profesionálem.

Obsah balení:

 • 16 karet agentů ve dvou barvách, karta dvojitého agenta
 • 7 karet náhodných kolemjdoucích, karta nájemného vraha
 • 40 karet klíčů, pravidla hry, stojánek na karty, přesýpací hodiny
 • 200 karet se 400 krycími jmény
 • Kupte dětem hru Krycí jména a zahrejte si s nimi!

  Vhodné pro děti od 10 let
  Materiál: karton, plast
  Počet hráčů: 2-8+
  Týmová hra: 4-8+
  Délka hry: 15 min
  Obtížnost: snadná
  Rozměry balení: 23 x 32 x 7 cm

  Mindok Krycí jména XXL eshop >>  Další zboží:

  Alexander Magnetické příběhy Ulice

  Alexander Magnetické příběhy Ulice e-shop >>

  Alexander Magnetické příběhy Ulice je námětem pro skládání obrázků do milého příběhu na magnetické tabulce. Přednosti: rozvíjí jemnou motoriku a představivost zlepšuje vyjadřovací schopnosti Obsah balení: magnetické puzzle 22 ks magnetická tabule karty 8 ks, n.. Nejlepší info >>
  Granna Hurá na kolo!

  Granna Hurá na kolo! e-shop >>

  Granna Hurá na kolo! Hurá na kolo je jedna z her, kdy se mohou děti přiučit pravidlům silničního provozu. Hra byla připravena s oborníky z oddělení Besip ministerstva dopravy. V této hře děti najdou odpovědi na otázky, zda musí jezdit v přilbě, na co jsou dobré reflexní p.. Nejlepší info >>