Silver Cross Reflex Kočárek Vintage Pink růžový

Silver Cross Reflex Kočárek Vintage Pink růžový

Kojenecké zboží | Kočárky | Golfky

Cena: 6499.00 CK

Silver Cross Reflex Kočárek Vintage Pink

Růžovo šedé golfky Silver Cross jsou určeny pro děti od narození až do 25 kg. Pro novorozené děti je připravena speciální vložka. Zádová opěrka je ergonomicky vytvarovaná a polohovatelná od sedu do lehu, stejně jako je polohovatelná opěrka nohou. Prostor kočárku chrání stříška s ventilačním okénkem. Ve dnech většího slunečního svitu je možné využít odepínací clonu UV faktorem 50+.

Bezpečnost dítka zajišťují 5-ti bodové pásy a ohebné madlo, které je odklopné a nemusí se při dávání dítka do kočárku sundávat. LED diody se třemi režimy a reflexní proužky vně kočárku zajišťují viditelnost v okolním provozu.

Pro dospěláky je příhodná teleskopická rukojeť kočárku, kterou si mohou upravit dle svojí výšky. Zajisté také ocení prostorný nákupní košík a ochrannou pláštěnku do špatného počasí.

Autosedačka Simplicity (0-13kg) je na kočárek upevnitelná pomocí adaptérů. Autosedačka je prodáváná jako samostatný produkt, narozdíl od adaptérů, které jsou dodávány společně s golfkami.

Vyberte pro Vaše dítko jedny z praktických golfových holí Silver Cross!

Vhodné pro děti od narození
Hmotnost: 8,5 kg
Rozměry: 85 x 50 x 110 cm
Rozměry složeného kočárku: 110 x 31 x 40 cm

Silver Cross Reflex Kočárek Vintage Pink růžový eshop >>Další zboží:

Valco Snap 4 Kočárek Tailor Made Sand

Valco Snap 4 Kočárek Tailor Made Sand e-shop >>

Valco Snap 4 Kočárek Tailor Made Sand Kočárek Tailor Made Sand marle je kočárkem  s možností rychlého složení a rozložení a polohovatelností, nabízí šikovnou volbu pro převážení dětí již.. Nejlepší info >>
Silver Cross Reflex Kočárek Chilli červený

Silver Cross Reflex Kočárek Chilli červený e-shop >>

Silver Cross Reflex Kočárek Chilli Červené golfky Silver Cross jsou určeny pro děti od narození až do 25 kg. Pro novorozené děti je připravena speciální vložka. Zádová opěrka je ergonomicky vytvarovaná a polohovatelná od sedu do lehu, stejně jako je polohovatelná opěrka nohou... Nejlepší info >>