Zoomer Interaktivní jednorožci Charm

Zoomer Interaktivní jednorožci Charm

Hračky a hry | Figurky a zvířátka | Robotické figurky

Cena: 299.00 CK

Zoomer interaktivní jednorožci

Charm je jedním z interaktivích jednorožců Zoomer. Pokud holky a kluci aktivují jednorožce dotekem na čeníšek nebo pohlazením po hlavě, zasvítí mu očka a vydá veselé zvuky.

Mezi zvuky může zaznít "Mám Tě rád" nebo smutné vzdychání, pokud je dlouho sám. Bude velmi potěšen, pokud mu holčičky budou česat hřívu připraveným hřebínkem.

Jednorožců je v této kolekci více a každý z nich umí vytvořit originální trik. Děti si zvířátka mohou sestavit jako sbírku.

Vyberte dětem interaktivního jednorožce Zoomer!

Vhodné pro děti od 4 let
Materiál: plast
Baterie: 3x LR44 (jsou součástí)
Délka: 8 cm
Výška: 10 cm
Rozměry balení: 8 x 12,5 x 15 cm

Zoomer Interaktivní jednorožci Charm eshop >>Další zboží:

Mattel Jurský svět dinosauříci Triceratops FMB94

Mattel Jurský svět dinosauříci Triceratops FMB94 e-shop >>

Mattel Jurský svět dinosauříci Triceratops je jedním z malých mláďátek Jurského světa, kteří se mohou dětem vylíhnout doma, přímo před očima. Poté co děti zatlačí na horní část vejce, aktivují DNA kód a na jeho přední straně se objeví prasklina. Za chvíli se objev.. Nejlepší info >>
Little Live Pets Ptáček VII. Tajňulka

Little Live Pets Ptáček VII. Tajňulka e-shop >>

Little Live Pets Ptáček VII. Ojedinělé interaktivní zvířátko v ptačí podobě. Pokud děti ptáčka pohladí, začne cvrlikat. Cvrliká dle intenzity hlazení. Po vložení klíčku do zámku v jeho hrudníku, umí nahrát slova a zopakovat jen tomu, kdo použije klíček. Při setkání.. Nejlepší info >>