Zoomer Interaktivní jednorožci Midnight

Zoomer Interaktivní jednorožci Midnight

Hračky a hry | Figurky a zvířátka | Robotické figurky

Cena: 299.00 CK

Zoomer Interaktivní jednorožci

Midnight je jedním z interaktivích jednorožců Zoomer. Pokud holky a kluci aktivují jednorožce dotekem na čeníšek nebo pohlazením po hlavě, zasvítí mu očka a vydá veselé zvuky.

Mezi zvuky může zaznít "Mám Tě rád" nebo smutné vzdychání, pokud je dlouho sám. Bude velmi potěšen, pokud mu holčičky budou česat hřívu připraveným hřebínkem.

Jednorožců je v této kolekci více a každý z nich umí vytvořit originální trik. Děti si zvířátka mohou sestavit jako sbírku.

Vyberte dětem interaktivního jednorožce Zoomer!

Vhodné pro děti od 4 let
Materiál: plast
Baterie: 3x LR44 (jsou součástí)
Délka: 8 cm
Výška: 10 cm
Rozměry balení: 8 x 12,5 x 15 cm

Zoomer Interaktivní jednorožci Midnight eshop >>Další zboží:

Cheeki Mees Žvatlalové drsňák Rendy

Cheeki Mees Žvatlalové drsňák Rendy e-shop >>

Cheeki Mees Žvatlalové Rendy je jednou z malých interaktivních příšerek Cheeki Mees. Tyto příšerky reagují na podněty dětí. Pokud holčičky a kluci začnou příšerku hladit, začne mít dobrou náladu a povídat si. Pokud budou děti bručet, bude bručet naštvaně taky. Když se .. Nejlepší info >>
Little Live Pets Kuřátko Růžové vajíčko

Little Live Pets Kuřátko Růžové vajíčko e-shop >>

Little Live Pets Kuřátko Překvapení pro děti od 5 let, kterým se před očima může vylíhnout kuřátko. Z modrého vajíčka se může vylíhnout jak modré kuřátko Tilly, tak bílé kuřátko Zobáček. Z růžového vajíčka se může vylíhnout jak růžové kuřátko Sedmikráska, .. Nejlepší info >>