Zoomer Interaktivní jednorožci Midnight

Zoomer Interaktivní jednorožci Midnight

Hračky a hry | Figurky a zvířátka | Robotické figurky

Cena: 299.00 CK

Zoomer Interaktivní jednorožci

Midnight je jedním z interaktivích jednorožců Zoomer. Pokud holky a kluci aktivují jednorožce dotekem na čeníšek nebo pohlazením po hlavě, zasvítí mu očka a vydá veselé zvuky.

Mezi zvuky může zaznít "Mám Tě rád" nebo smutné vzdychání, pokud je dlouho sám. Bude velmi potěšen, pokud mu holčičky budou česat hřívu připraveným hřebínkem.

Jednorožců je v této kolekci více a každý z nich umí vytvořit originální trik. Děti si zvířátka mohou sestavit jako sbírku.

Vyberte dětem interaktivního jednorožce Zoomer!

Vhodné pro děti od 4 let
Materiál: plast
Baterie: 3x LR44 (jsou součástí)
Délka: 8 cm
Výška: 10 cm
Rozměry balení: 8 x 12,5 x 15 cm

Zoomer Interaktivní jednorožci Midnight eshop >>Další zboží:

Alltoys Zvířátko Lumiluvs králíček bílý

Alltoys Zvířátko Lumiluvs králíček bílý e-shop >>

Alltoys Zvířátko Lumiluvs Perla je králičí slečna laděná do bílé barvy, která se těší, až se s ní děti pomazlí. Reaguje interaktivně, stačí když jí dají děti pusinku na čeníšek a ona se jim rozsvítí. Potvrdí jim tak, že má radost. Světélko se po deseti minutách.. Nejlepší info >>
Alltoys Zvířátko Lumiluvs pejsek růžový

Alltoys Zvířátko Lumiluvs pejsek růžový e-shop >>

Alltoys Zvířátko Lumiluvs Coco je pejsek laděný do bílé a růžové barvy, který se těší až se s ním děti pomazlí. Reaguje interaktivně, stačí když mu dají děti pusinku na čeníšek a on se jim rozsvítí. Potvrdí jim tak, že má radost. Světélko se po deseti minutách sa.. Nejlepší info >>