Big Green Egg Litinová oboustranná deska Plancha

Big Green Egg Litinová oboustranná deska Plancha

Cena: 2094.00 CK

Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva. Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem.

Litinová oboustranná deska Plancha deska umožňuje dvě varianty vaření.Na hlubší žebrované straně ugrilujete jemné suroviny jako jsou třeba ryby.Hladká strana je pak skvělá pro přípravu palačinek nebo volských ok.

 • Litinová deska Plancha Big Green Egg pro všestranné grilování
 • Speciálně vyvinutá jako doplněk ke grilu MiniMax
 • Vhodné pro gril L, XL a XXL
 • Rovnoměrné propékání
 • 4 úchyty
 • Doporučení: před prvním použitím omyjte tekutým čistícím prostředkem a vodou. Další mytí by již mělo probíhat pouze ručně a za použití vody a kartáčku, bez použití čistidel. Po každým použití omyjte, ihned osušte a jemně potřete olejem. Nikdy neumývejte v myčce!

  Big Green Egg Litinová oboustranná deska Plancha eshop >>  Další zboží:

  Big Green Egg ConvEGGtor® pro gril M

  Big Green Egg ConvEGGtor® pro gril M e-shop >>

  Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva.Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem. Keramický ConvEGGtor® vytváří přirozenou ba.. více >>
  Big Green Egg Keramický stojan na grilování krůty

  Big Green Egg Keramický stojan na grilování krůty e-shop >>

  Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva. Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem. Zvenku křupavá zlatohnědá kůrka a uvnitř k.. více >>