Big Green Egg Litinová oboustranná deska půlkruhová pro gril XLXXL

Big Green Egg Litinová oboustranná deska půlkruhová pro gril XLXXL

Cena: 3200.00 CK

Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva.Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem.

Litinová půlkruhová deska umožňuje dvě varianty vaření. Na hlubší žebrované straně ugrilujete jemné suroviny jako jsou třeba ryby. Hladká strana je pak skvělá pro přípravu palačinek, lívanců nebo volských ok. Deska zabírá jen polovinu roštu, druhou půlku můžete využít pro klasické grilování.

 • Litinová půlkruhová deska Big Green Egg pro více možností při venkovním vaření
 • Hladná a vroubkovaná strana pro různorodost vašeho grilování
 • Rovnoměrné propékání
 • Vhodné pro gril XL a XXL
 • Doporučení: před prvním použitím omyjte tekutým čistícím prostředkem a vodou. Další mytí by již mělo probíhat pouze ručně a za použití vody a kartáčku, bez použití čistidel. Po každým použití omyjte, ihned osušte a jemně potřete olejem. Nikdy neumývejte v myčce!

  Big Green Egg Litinová oboustranná deska půlkruhová pro gril XLXXL eshop >>  Další zboží:

  Big Green Egg Postranní odkládací desky EGG Mates® ke grilu S

  Big Green Egg Postranní odkládací desky EGG Mates® ke grilu S e-shop >>

  Balení obsahuje pravou a levou odkádací desku.Přídavné odkládací desky EGG Mates® pro více prostoru k odložení nádobí, náčiní nebo ingrediencí. Dubové dřevo použité na "křídla" EGGu je odolné, stálobarevné a nevyžaduje složitou údržbu. Háčky, kterými jsou des.. více >>
  Big Green Egg ConvEGGtor® pro gril XXL

  Big Green Egg ConvEGGtor® pro gril XXL e-shop >>

  Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva.Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem. Keramický ConvEGGtor® vytváří přirozenou ba.. více >>