Big Green Egg Litinová oboustranná deska půlkruhová pro gril L

Big Green Egg Litinová oboustranná deska půlkruhová pro gril L

Cena: 1828.00 CK

Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva.Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem.

Litinová půlkruhová deska umožňuje dvě varianty vaření. Na hlubší žebrované straně ugrilujete jemné suroviny jako jsou třeba ryby. Hladká strana je pak skvělá pro přípravu palačinek, lívanců nebo volských ok. Deska zabírá jen polovinu roštu, druhou půlku můžete využít pro klasické grilování.

 • Litinová půlkruhová deska Big Green Egg pro více možností při venkovním vaření
 • Hladná a vroubkovaná strana pro různorodost vašeho grilování
 • Rovnoměrné propékání
 • Vhodné pro gril L
 • Doporučení: před prvním použitím omyjte tekutým čistícím prostředkem a vodou. Další mytí by již mělo probíhat pouze ručně a za použití vody a kartáčku, bez použití čistidel. Po každým použití omyjte, ihned osušte a jemně potřete olejem. Nikdy neumývejte v myčce!

  Big Green Egg Litinová oboustranná deska půlkruhová pro gril L eshop >>  Další zboží:

  Big Green Egg Podstavec pro gril Mini

  Big Green Egg Podstavec pro gril Mini e-shop >>

  Robustní nosič grilu pro přenášení EGGu Mini. S pomocí rukojetí můžete gril snadno přemístit a vzít ho s sebou na dovolenou, výlet nebo piknik. Kovový podstavec Big Green Egg s rukojeti pro snadný přesun grilu a pohodlné užívání Vyrobeno z pozinkované ocel.. více >>
  Big Green Egg Pekáč na odkapávání obdelníkový 35 x 26 cm

  Big Green Egg Pekáč na odkapávání obdelníkový 35 x 26 cm e-shop >>

  Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva.Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem. Tento obdelníkový pekáč zachytí veš.. více >>