Big Green Egg Malá litinová oboustranná deska Plancha

Big Green Egg Malá litinová oboustranná deska Plancha

Cena: 1568.00 CK

Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva. Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem.

Malá litinová oboustranná deska Plancha deska umožňuje dvě varianty vaření. Na hlubší žebrované straně ugrilujete jemné suroviny jako jsou třeba ryby. Hladká strana je pak skvělá pro přípravu palačinek nebo volských ok. U modelu MiniMax může deska posloužit také jako poklice pro litinovou pánev.

 • Litinová deska Plancha Big Green Egg pro všestranné grilování
 • Speciálně vyvinutá jako doplněk ke grilu MiniMax
 • Vhodné také pro gril S, M, L, XL a XXL
 • Rovnoměrné propékání
 • 4 úchyty
 • Doporučení: před prvním použitím omyjte tekutým čistícím prostředkem a vodou. Další mytí by již mělo probíhat pouze ručně a za použití vody a kartáčku, bez použití čistidel. Po každým použití omyjte, ihned osušte a jemně potřete olejem. Nikdy neumývejte v myčce!

  Big Green Egg Malá litinová oboustranná deska Plancha eshop >>  Další zboží:

  Big Green Egg Litinová pánev s uchy Ø 36 cm

  Big Green Egg Litinová pánev s uchy Ø 36 cm e-shop >>

  Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva. Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem. V litinové prostorné pánvi můžete s.. více >>
  Big Green Egg Litinová oboustranná deska Plancha

  Big Green Egg Litinová oboustranná deska Plancha e-shop >>

  Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva. Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem. Litinová oboustranná deska Plancha deska umož.. více >>