Riedel Sklenice Malvice Sommeliers

Riedel Sklenice Malvice Sommeliers

Cena: 1756.00 CK

Sklenice Malvice Sommeliers vypadá jako rozkrojený jádřinec jablka nebo hrušky.

Díky dovnitř vyklenutému zakřivení udrží jemnou vůni a vy tak můžete vychutnat v plné síle vše, co v sobě hruška Williams skrývá pro potěšení našich smyslů.

Sklenice Malvice Sommeliers Riedel doporučujeme na:

 • jablečné a hruškové pálenky
 • pálenky z jádrového ovoce
 • Williams
 • Série SOMMELIERS:

  Ve spolupráci s italským sdružením sommeliérů A.I.S. (Associazione Italiana Sommeliers) představil Claus Riedel roku 1973 v Orvietu první sérii sklenic pro znalce. Série obsahuje 10 různých velikostí.

  Od této chvíle se svět vín od základu změnil.

  V různých regionech a na různých kontinentech se dnes produkují vína, která tehdy neexistovala nebo byla zcela neznámá. Proto ve vývoji série Sommeliers dále pokračoval syn Georg Riedel, až se Sommeliers stala rozsáhlou „vitrum-vinotékou“ na nejvyšším stupni technického vývoje.

  V roce 1991 Robert Parker, redaktor časopisu Wine Advocate napsal: "Nejlepší sklenice jak z technického pohledu, tak z pohledu maximálního požitku jsou ty, které vyrábí firma Riedel. Efekt, který tyto sklenice dodávají kvalitnímu vínu, je skutečně mimořádný. Nemohu dostatečně vyjádřit, jak velký rozdíl to je."

  Díky celosvětové poptávce představuje dnes série Sommeliers absolutní špičku mezi sklenicemi na víno a je nejúspěšnější ručně foukanou sérií sklenic na světě. Každá sklenice je vyrobena samostatně: vrchní část vyfukujeme ve formě, stopka a základna jsou tvarované ručně podle výrobních metod vyvinutých již na počátku našeho letopočtu.

  Skláři při práci využívají svůj talent, jejich schopnosti a pečlivost jsou základním předpokladem pro to, aby sérii sklenic Sommeliers vtiskli řemeslné zpracování, jaké zákazníci očekávají. Sommeliers jsou vyráběny ze skla s více jak 24% obsahem olova.

  Riedel Sklenice Malvice Sommeliers eshop >>  Další zboží:

  Riedel Sklenice Tequila Sommeliers

  Riedel Sklenice Tequila Sommeliers e-shop >>

  Oficiální sklenice na tequillu byla navržena tak, aby vyzdvihovala charakteristiky tohoto mexického národního nápoje - tequilly reposados, anejos a reservas. Velikost a tvar sklenice Tequila Sommeliers zdůrazňují nejjemnější a velice delikátní aroma tequilly získávané z m.. více >>
  Blomus Set 4 sklenic na červené víno FUUM hnědé sklo

  Blomus Set 4 sklenic na červené víno FUUM hnědé sklo e-shop >>

  Jednoduché skleničky ze série FUUM z dílny návrhářky Theresy Rand dodají nádech elegance i jednoduše prostřenému stolu. Sklenice je vyrobena z 1 kusu skla, díky čemuž jsou sklenice nejen mimořádně odolné, ale také se krásně během přípitku rozezení. V nabí.. více >>